x 
košík je prázdný
Slide 1

PřihlášeníClose

Termoregulační nerezové nádoby

Nádoby na čištění plechů, forem, roštů, vozíků a jiných pečných materiálů. Jsou určené pro čištění ve speciálně vyvinutém čistícím roztoku - viz program Čištění plechů.

V následujících produktech jsou zobrazeny nejvícedodávané objemy, je však možná výroba jekéhokoliv objemového provedení i stupně výbavy dle přání a dle typů a rozměrů používaných pečných materiálů (plechů, forem, vozíků apod.).

  • nádoby jsou izolované, s víkem a s regulovatelnou teplotou
  • elektronicky řízené topení
  • topné těleso zykrytované z boku nádoby --> snadné čištění
  • mohutný vypouštěcí kohout
  • příslušenství k nádobám - závěsný koš nebo rám pro plechy a formy, "šibenice" nebo traverza pro zavěšení zvedacího kladkostroje

Doprava, distribuce

Vlastní nákladní doprava, možnost expresního zaslání přepravní službou či prostřednictvím obchodního zástupce společnosti  Pfahnl Backmittel.

Máte otázky ?

V případě dotazů volejte 461 612 405, 724 809 740 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Portál provozuje společnost Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

Nenašli jste .. ?

Pokud jste nenašli co jste hledali, nevadí.  Zašlete nám poptávku klasickým způsobem. Obratem Vám zašleme individuální cenovou nabídku, dle Vašich požadavků.