x 
košík je prázdný
Slide 1

PřihlášeníClose

Nerezové dopravníky pro pekárny a cukrárny

Dopravníky na přepravu těsta, pečiva, přepravek i jiných komodit. Dopravní cesty jsou vyráběny na zakázku. Samozřejmostí je projektová činnost a návrh řešení dopravních cest dle přání a provozních podmínek.

Dopravníky jsou vybaveny PVC pásy, řemínkové a drátěné dopravníky nebo dopravníky s příčkami, navrhované a realizované dle druhu a složení přepravovaných těst nebo výrobků a požadovaných vlastností (např. zrací dopravníky vs. přeprava těsta).

Modulární dopravníky jsou využívané pro přepravu pečiva, kartonů, přepravek nebo chladící spirálové věže.

Nerezové dopravníky Pfahnl Backmittel Nerezové dopravníky Pfahnl Backmittel Nerezové dopravníky Pfahnl Backmittel Nerezové dopravníky Pfahnl Backmittel

Návrh dopravníků Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

Doprava, distribuce

Vlastní nákladní doprava, možnost expresního zaslání přepravní službou či prostřednictvím obchodního zástupce společnosti  Pfahnl Backmittel.

Máte otázky ?

V případě dotazů volejte 461 612 405, 724 809 740 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Portál provozuje společnost Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

Nenašli jste .. ?

Pokud jste nenašli co jste hledali, nevadí.  Zašlete nám poptávku klasickým způsobem. Obratem Vám zašleme individuální cenovou nabídku, dle Vašich požadavků.