x 
košík je prázdný
Slide 1

PřihlášeníClose

Produkty bez přídatných látek

Fenoménem dnešní doby v potravinářském průmyslu jsou bezesporu přídatné látky. Setkáváme se s nimi téměř ve všech potravinách, které projdou nějakým technologickým procesem. V našem oboru se samozřejmě také vyskytují.

Velké mezinárodní řetězce v současné době mají požadavky na své dodavatele pekařských výrobků , aby pro ně vyráběli výrobky bez přídatných látek nebo v omezeném množství éček na vybrané druhy zboží.

Naše firma již řadu let má ve své nabídce směsi, koncentráty i zlepšující přípravky bez přídatných látek na chleby běžné a cereální pečivo a na jemné pečivo včetně koblih.

Doprava, distribuce

Vlastní nákladní doprava, možnost expresního zaslání přepravní službou či prostřednictvím obchodního zástupce společnosti  Pfahnl Backmittel.

Máte otázky ?

V případě dotazů volejte 461 612 405, 724 809 740 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Portál provozuje společnost Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

Nenašli jste .. ?

Pokud jste nenašli co jste hledali, nevadí.  Zašlete nám poptávku klasickým způsobem. Obratem Vám zašleme individuální cenovou nabídku, dle Vašich požadavků.