x 
košík je prázdný
Slide 1

PřihlášeníClose

Pfahnl Bakmittel

Společnost Pfahnl Backmittel, spol. s r.o. dodává pekařské suroviny a směsi do pekáren. Vlastníme vlastní školicí centrum a školicí pekárnu s pekařskou linkou. Dodáváme stroje do pekáren a cukráren včetně záručního i pozáručního servisu.

Pekařské stroje, pekařské technologie

Dodáváme ruční i automatické fritézy, plničky koblih, děličky, stroje na tvarování pečiva, stroje na filtrování tuku, filtry tuku, výrobníky šlehačky, čistící nádoby, boxové a průběžné kynárny, řezačky a kráječky. Zajiš%tujeme komplexní dodávky sil na mouku, moučných cest, moučného hospodástvá, skladování mouky.

Pekařské směsi a suroviny

Dodáváme směsi a suroviny do pekáren a cukráren. Směsi pro výrobu pečiva, chleba, koblih a ostatních výrobků.  Vlastníme laboratoř a školicí centrum pro testování výroby na pekařských linkách. Zavádíme technologie do pekáren.

Doprava, distribuce

Vlastní nákladní doprava, možnost expresního zaslání přepravní službou či prostřednictvím obchodního zástupce společnosti  Pfahnl Backmittel.

Máte otázky ?

V případě dotazů volejte 461 612 405, 724 809 740 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Portál provozuje společnost Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

Nenašli jste .. ?

Pokud jste nenašli co jste hledali, nevadí.  Zašlete nám poptávku klasickým způsobem. Obratem Vám zašleme individuální cenovou nabídku, dle Vašich požadavků.