x 
košík je prázdný
Slide 1

PřihlášeníClose

Stroje a suroviny do pekáren a cukráren

Dodáváme směsi a suroviny do pekáren a cukráren. Zajišťujeme dodávky strojů a technologií. Provozujeme pekařské školicí centrum, čistíme pekařské plechy.

Oslava 20 let Pfahnl Backmittel spol. s r. o.

V sobotu 22. dubna 2017 se v nádherných prostorách litomyšlského zámku sešla velká společnost při příležitosti oslavy 20. výročí založení české firmy PFAHNL Backmittel spol. s r. o.

Sešli se významní hosté z řad dlouholetých zákazníků, partnerů, spolupracovníků, dodavatelů, novinářů, zástupců Svazu pekařů a cukrářů v ČR, zástupců Střední průmyslové školy potravinářství a služeb Pardubice a další. Všechny hosty přivítal Ing. Miroslav Lipavský, ředitel Pfahnl Backmittel spol. s r. o., a přípitkem zahájil oficiální část oslavy. Dějiny firmy a poděkování zákazníkům přednesl pan Andreas Pfahnl, jednatel firmy. Přátelskými slovy ocenil dlouholetou spolupráci a pracovní úspěchy pan Ing. Roman Teisler, ADÉLKA, a.s. Pelhřimov. Společně s předsedou Svazu pekařů a cukrářů v České republice Ing. Jaromírem Dřízalem předali Pamětní list za aktivní podporu svazové činnosti, rozvoj cechovních tradic a pekařského a cukrářského řemesla v České republice.

Pro návštěvníky bylo příjemným překvapením zařazení prohlídky unikátního zámeckého divadélka z 18. století s profesionálním průvodcem. Celá oslava se nesla v duchu pracovních a přátelských rozhovorů. Kulinářský zážitek v podobě rautu nachystali zástupci Hotelu Zlatá Hvězda, pan Ing. Cenek z vinotéky U Mydláře připravil ochutnávku vynikajících vín. K tanci a poslechu hrála rock and rollová kapela The Pink Panthers, o dávku adrenalinu se postarala skupina historického šermu Balestra. Oslava proběhla v báječné atmosféře a všem zúčastněným za to děkujeme.

 

Bc. Eva Dosedělová

Pfahnl Backmittel spol. s r. o. 

 

Doprava, distribuce

Vlastní nákladní doprava, možnost expresního zaslání přepravní službou či prostřednictvím obchodního zástupce společnosti  Pfahnl Backmittel.

Máte otázky ?

V případě dotazů volejte 461 612 405, 724 809 740 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Portál provozuje společnost Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

Nenašli jste .. ?

Pokud jste nenašli co jste hledali, nevadí.  Zašlete nám poptávku klasickým způsobem. Obratem Vám zašleme individuální cenovou nabídku, dle Vašich požadavků.